Princess Starlight – Nasıl Oynanır ve Türkçe Çeviri

Princess Starlight – Nasıl Oynanır ve Türkçe Çeviri

Princess Starlight – Nasıl Oynanır ve Türkçe Çeviri

Nasıl Oynanır

Starlight Princess, yaratıcı oyunlar üreten Pragmatic Play’ın oyun portfolio’sundan bir tanesidir. Oyunun asıl amacı, oyuncunun seçtiği kristal küçük şebeke aracılığıyla paranını kazanmaktır. Örneklerde olan 5 reels’e ve 20 payline’a sahip olmakla beraber, oyunun maximum dağıtımında yeni seçenekler de bulunmaktadır.

Önceki slot oyunları ile de aynı gibi, oyunun başlamadan önce bankarot yapman gerekir. Ödül ölçeğinin kendine özgü miktar belirtilmez. Oyuncunun bankarot tutarında, yarın ki seçeneklerine odaklanmalıdır.

Küçük şebeke seçimlerini Starlight Princess yaparak, oyunun payline’lerini aktifleştirmeyi sağlar. Daha çok seçim yaparsanız, daha çok payline’e kadar ihtiyacınız oluşturur. Ancak, daha çok seçim yapmaktan kaçınmak istiyorsanız da, az sayıda seçim yaparak başka payline’lere olan izin vermek istersiniz.

Gelen turlu symbol’lar görmenizde yardımcı olacaktır. Gelen çok paraya yol açan symbols; Princess Starlight, Dişi, Mavi Ziraat Sıralama, Kuş, Yetişen Çıplak Çiçek, Karağöz, Kadın Kral, Sarı Elma, Renkli Kalem, Piramit, Kalem ve Elma gözlerinizi kapar. Princess Starlight ve Dişi, önemli oyun symbol’ları olup, maksimum seçimlerle de 50.000 santim kazanabilirsiniz.

Princess Starlight - Nasıl Oynanır ve Türkçe Çeviri

Türkçe Demo Nasıl Oynanır

Starlight Princess’i demo sürümü oynanmak için önceki adımları uygulayın ve “demo” seçeneğine tıklayın. Şimdi, oyunun ana say

Compare